Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

CAJK - rocková alternativa

O nás


O nás...

Jak jsme již předesílali na hlavní stránce - dáváme dohromady alternativní rockový projekt, který je založen na vlastní tvorbě. Momentálně jsme zůstali pouze dva - tedy kytarysta a zpěvačka + elektronika, perkuse, popř. další kytara. Abychom zcela nezakrněli, tak hrajeme s elektronickými doprovody (což je sice fajn, ale není to nějak O N O ).

Cílem tohoto projektu je produkce alternativní rockové hudby, která by měla být někde ve stylu artrocku až jazzrocku (a tak trochu psychadeli - haha), tedy stylů, které dnes nejsou rozhodně zcela běžné. Nechceme dělat hudbu, která by měla být široce populární, ale hudbu, která si nalezne své posluchače a bude mít svůj charakteristický zvuk!!!  Rozhodně nejsme toho názoru, že čím větší nářez, tím lepší hudba ani si nemyslíme, že krása a zajímavost produkované hudby je v její ultrazávratné rychlosti.

Pochopitelně jsme velice ovlivněni muzikou, kterou posloucháme a ke které patří zejména – Pink Floyd, Queen, Pražský výběr, Vítkovo kvarteto, AC/DC, Iggy Pop, Tři sestry, Accept, Carlos Santana, Eric Clapton, Stromboli, Helloween atd, atd, …. Prostě a jasně posloucháme široké spektrum hudby – řekli bychom od blues až po metal.

Je nám sice už přes 30 let (a víme, že John Lennon řekl: "Lidem nad 30 nevěř"), ale co se týče muziky, tak máme zkušenost, že na věku tolik nezáleží - záleží na chuti dělat muziku a hlavně H R Á T !!!!


TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek